Category: Bez kategorii

Octagon Team najlepszym klubem w Polsce


Tytuł Najlepszego Klubu Amatorskiej Ligi MMA 2018 na 304 kluby w Polsce wędruje do Octagon Team!

Nasi zawodnicy wywalczyli w tym roku łącznie 49 medali: 26 złotych, 15 srebrnych oraz 8 brązowych, staczając tym samym 124 walki.

Co więcej, warto przypomnieć, że Najlepszą Zawodniczką 2018 roku została Paulina Giemza – nasza waleczna podopieczna, a tytuł Trenera Roku 2018 rankingu ALMMA powędrował do Michała Mankiewicza, również trenera Octagonu Team!!!

Gratulujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu‼️💪😀


Wesołych świąt!

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia! 🎅 Wytrwałości w treningach, jak najmniej kontuzji oraz ciągłych sukcesów na macie jak i w życiu! 💪 Octagon Team życzy wszystkim naszym członkom, kibicom oraz fanom sztuk walki wszystkiego, co najlepsze 🎄😊

Mistrzostwa Polski MMA 2018 ALMMA

 

Dzisiaj (16.12) w Sochaczewie odbył się turniej Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA (ALMMA) na których walczyli zawodnicy Octagon Team.
Nasz dzisiejszy dorobek to cztery tytuły Mistrza Polski, dwa tytuły Wicemistrza Polski i dwa brązowe medale!

ZŁOTO
Paulina Giemza
Michał Pezda
Tobiasz Le
Grzegorz Wojtusiak

SREBRO
Dawid Martynik
Patryk Martynik

BRĄZ
Mateusz Mitko
Ariel Gąsior (No Gi, kolorowe pasy)

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim startującym!👏 Życzymy kolejnych sukcesów 👊

4 medale dla Octagon Team

 

Wczoraj (8.12) w Obornikach Śląskich odbyła się 162 edycja ALMMA na której nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale!

W kategorii niebieskich pasów brąz zdobył Ariel Gąsior; w pasach białych do 70kg Paweł Mandrysz zdobył złoto; Mateusz Kowol wywalczył brąz w białych pasach do 70kg i do 77kg.

Serdeczne gratulacje dla zawodników!

Octagon Team na seminarium z Joe Moreira

 

Wczoraj (2.12) w Poznaniu odbył się ponad czterogodzinny blok treningowy z jednym z nielicznych posiadaczy biało czerwonego pasa w Brazylijskim Jiu Jitsu!

Reprezentanci Octagon Team mieli przyjemność w nim uczestniczyć oraz poznać wiele nowych, cennych technik BJJ 💪

Karol Matuszczak z wizytą w Octagonie

W sobotę (24.11) mieliśmy przyjemność gościć pioniera polskiego BJJ Karola Matuszczaka, który podzielił się z nami swoim spojrzeniem na BJJ i zademonstrował wiele technik. Poniżej krótka fotorelacja 😉✌️

Poniżej filmik z jedną z technik pokazanych przez Karola:

https://www.facebook.com/octagonteam/videos/vb.129791583781202/706637006386170/?type=3&theater

 

W tym samym dniu były również nominacje na wyższe pasy w BJJ. Poniżej link do krótkiej fotorelacji:

Opublikowany przez Octagon Team Niedziela, 25 listopada 2018

ALMMA Sochaczew 2018

 

W sobotę (10.11) w Sochaczewie miały miejsce Amatorskie Mistrzostwa Polski ALMMA w kategorii juniorów i kadetów chłopców oraz mistrzostwa Polski Centralnej kobiet.

W kategorii juniorów MP Klaudiusz Sławiczek wywalczył srebro (66kg) a w kategorii początkujących Kuba Pierwola wywalczył brąz (70kg).
Paulina Giemza zdobyła złoto w MP Centralnej (57kg).

Składamy serdeczne gratulacje! 💪

Gala MMAsakra 3

 

Ze zmiennym szczęściem walczyli nasi reprezentanci podczas niedzielnej (4.11) gali w Gliwicach.

Klaudiusz Sławiczek wygrał swoją walkę w 1 rundzie przez Tko (junior do 68kg), natomiast Daniel Malinowski (66kg) i Damian Greń (84kg) musieli uznać wyższość swoich rywali.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i progresu treningowego na następne walki!

Dynamit wygrywa w pierwszej rundzie!

Na wczorajszej gali GSW 9 Mateusz Dynamit Legierski wygrał swoją walkę już w pierwszej rundzie poprzez duszenie trójkątne!

Poniżej zdjęcie Mateusza po wygranej walce wraz z trenerem Michałem Mankiewiczem i ekipą wspierającą.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów 👊

Pierwszy start Octagon Team w sezonie 2018/2019 ‼️

Octagon Team z mocnym uderzeniem rozpoczął nowy sezon startowy na gali ALMMA 156, która miała miejsce 29 września br. w Świętochłowicach.

14 naszych startujących zawodników wywalczyło 14 medali 

Lista medalistów:

ZŁOTO 
Daniel Malinowski 66kg
Mateusz Widenka 70kg
Mateusz Mitko 84kg
Dawid Rygiel 66kg (pierwszy krok)
Jakub Pierwola 70kg (pierwszy krok)
Michał Klocek 66kg (No Gi)

SREBRO 
Kacper Kaczmarek 77kg (junior)
Paweł Pasz 93kg (No Gi)
Wojtek Kryza (Open No Gi)

BRĄZ 
Samuel Anthony 61kg
Grzegorz Wojtusiak 61kg
Klaudiusz Sławiczek 66kg (junior)
Bartek Kawski 70kg (pierwszy krok)
Nikodem Sztymon 66kg (No Gi)

Czekamy jeszcze na wyniki klasyfikacji drużynowej, o czym poinformujemy na bieżąco!

Składamy serdeczne gratulacje od całego zespołu oraz dopingujących!