Monthly Archives: kwiecień 2013

Mistrzostwa Europy ADCC

IMG_6723

Zdobyczą trzech medali z mających miejsce 28 kwietnia w Krakowie Mistrzostw Europy ADCC, mogą pochwalić się zawodnicy Octagon team.
Mistrzem Europy został Grzegorz Mandzyn (master-83kg),tytuł Wicemistrza Europy dla Tomasza Wawrzyczek (pocz.-76kg.) a medal brązowy Cezary Górski (junior-80kg).

Serdeczne gratulacje!

Po przejściu można obejrzeć małą fotogalerię z zawodów

Staż z Alvaro Romano

IMG_6609

24.04 w Katowicach odbył się staż z Alvaro Romano czarnym pasem BJJ, który jest równocześnie twórcą i propagatorem gimnastyki naturalnej.W stażu brali udział także członkowie naszego klubu, poszerzając tym samym swoją wiedzę o kolejne ciekawe zagadnienie.

MMA- „Bytomski Pyrlik”

MMA_Bytomski Pyrlik_AKCEPT.ai

20 kwietnia w Bytomiu odbył się turniej MMA pod nazwa „Bytomski Pyrlik” w którym udział wzieli równiez członkowie naszego zespołu. Nasi zawodnicy wywalczyli 5 medali.

Złote medale zdobyli Bartłomiej Baran i Tymoteusz Frydrych.

Medale srebrne: Dawid Kareta, Paweł Kołoczek i Przemysław Tokarz.

Wszystkim składamy gratulacje!

Medale na ALMMA 35

PLAKAT ALMMA 2013

Na dzisiejszej 35 Amatorskiej Lidze MMA która odbyła się we Wrocławiu , nasi zawodnicy zdobyli 5 medali  :

Tomasz Wawrzyczek w kategorii 73 kg (senior) zdobył złoto (wygrywając 4 walki w tym 3 przed czasem) ,Kareta Dawid kategoria 67 kg (senior) także złoto (4 walki przed czasem) , Daniel Walus srebro kategoria 62 kg (senior) ,Michał Lacek medal brązowy kategoria 62 kg senior oraz Beata Wardzińska brąz (kobiety 65 kg).

Swoje walki w formule „pierwszy krok” wygrali :

Wacław Lanc, Sławek Bułka ,Artur Ostafin, Maciej Pszczółka ,Baran Bartłomiej, Wojtek Błachowicz oraz Michał Murawski.

W klasyfikacji generalnej na tym turnieju  nasz klub zajął drugie miejsce !

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje !

Medal na Mistrzostwach Europy w Grapplingu

FILA Senior European Grappling Championships

(FOTO PIOTR PĘDZISZEWSKI)

Sandra Pniak na Mistrzostwach Europy w Grapplingu które odbyły się na Węgrzech w dniach 28-31 marca , zdobyła brązowy medal w formule Gi w kategorii wagowej do 58 kg.