Monthly Archives: maj 2013

Puchar Polski Południowej ALMMA 37

bochen

Dorobkiem 11 medali z mającej miejsce 26 maja 2013r. w Bochni,turnieju Amatorskiej Ligi MMA mogą pochwalić się zawodnicy OCTAGON-team.
Zdobyliśmy 6 złotych medali,3 medale srebrne oraz 2 medale brązowe.

Medale złote zdobyli: Beata Wardzinska (55kg),Tymoteusz Frydrych (67kg),Michał Jałowiecki (96kg),Michał Murawski (86kg),Przemysław Tokarz (73kg junior) oraz Piotr Kołoczek (62kg).

Medale srebrne:Kamil Kabiesz (62kg junior),Mateusz Legierski (73kg junior) oraz Wacław Lanc (62kg).

Medale brazowe: Dawid Kareta (67kg) oraz Marek Matuła (open).

W klasyfikacji drużynowej nasz team na tych zawodach  zdobył pierwsze miejsce !

Wszystkim składamy serdeczne GRATULACJE!

Staż z Joe Moreira

IMG_7137

25-26.5.2013 roku w konińskim klubie Shooters odbył się staż z Mistrzem Joe Moreirą. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nim trenerów i zawodników naszego klubu , którzy poszerzali swoją wiedzę z zakresu BJJ pod okiem czerwono-czarnego pasa.

Mistrzostwa Polski Muaythai – IFMA

MP MT 2013

Cztery brązowe medale Mistrzostw Polski Muaythai federacji IFMA zdobyli zawodnicy Octagon-Team:

IMG_7076

Tegoroczny XI Puchar Polski BJJ okazał się najbardziej obsadzoną imprezą z dotychczas zorganizowanych.Do udziału w zawodach zgłosiło się ponad 600 zawodników z całej Polski.

Nasi zawodnicy mogą pochwalić się 5 medalami z tej imprezy.I tak :złoty medal w kategorii purpurowych pasów do 64 kg zdobył Karol Salamon ,kolejne złoto to Sandra Pniak (niebieskie pasy 64 kg) .

Srebrne medale zdobyli Mateusz Węgrzyk (białe pasy 64 kg) oraz Mateusz Bienioszek (junior 64 kg) .Brąz  przypadł Mateuszowi Siwek (junior 58,5 kg).

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje !