Monthly Archives: październik 2013

Pomyślny weekend dla Octagon Team !

sandra p

Miniony weekend okazał się bardzo pracowity dla naszych zawodników oraz jednocześnie owocny. Rywalizowaliśmy niemal jednocześnie na trzech imprezach i łącznie nasi zawodnicy zdobyli 14 medali !

26 października w Warszawie miała miejsce prestiżowa impreza Brazylijskiego Jiu Jitsu w międzynarodowej obsadzie, czyli Trialsy Abu Dhabi World Pro. Świetnym występem popisała się Sandra Pniak, która zdobyła srebrny medal w swojej kategorii, a także zwyciężyła w kategorii Open dzięki czemu będzie nas reprezentować na zawodach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zdobywając tym samym kwalifikację.
Znakomicie na tych zawodach zaprezentował się także drugi nasz zawodnik, Damian Czyż, który w kategorii purpur -70kg zdobył srebrny medal !

Czytaj dalej->

Mistrzostwa Polski Południowej ALMMA 45.

almma

Dorobkiem 7 medali, w tym 4 złotych i 3 brązowych, zakończyli rywalizacje na ALMMA 45 zawodnicy Octagon Team, zaś w klasyfikacji drużynowej dołożyliśmy srebro.

Octagon Team na lidze A1

W sobotę 12 października 4 zawodników Octagon Team zaprezentowało się na lidze A1 w Błaszkach

Do rekordu swoje wygrane walki mogą doliczyć Patryk Dudkiewicz w kategorii junior -63,5 kg w formule K1, Michał Domin senior -60 kg. oraz Sebastian Gorzko -71 kg. w formule Muaythai. Wszystkie wygrane walki toczyły się w pełnym dystansie czasowym i kończyły jednogłośnymi decyzjami sędziów.

Po bardzo wyrównanej walce z bardziej doświadczonym przeciwnikiem, swoją walkę nieznancznie na punkty przegrał senior Łukasz Kantecki w kategorii wagowej -81 kg w formule Muaythai.

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy !

Złoto na Pucharze Polski NO GI BJJ Rules

pp lubon

5 października 2013r. w Luboniu koło Poznania miała miejsce 3. edycja Pucharu Polski NO GI BJJ Rules.

Nasz zawodnik Karol Salamon zdobył złoto w swojej kategorii, wygrywając wszystkie walki przed czasem, tym samym powtarzając sukces z zeszłorocznej edycji Pucharu Polski.