Monthly Archives: listopad 2013

Battle of Warriors

DSC04784

12 zawodników Octagon Teamu zaprezentowała się 23.11 w Krakowie na bardzo licznie i mocno obsadzonym amatorskim pucharze Battle of Warriors, zawodnicy walczyli w formułach Muaythai oraz K1 poniżej wyniki poszczególnych walk :

krap

Zawodnicy Octagon-team nie zwalniają tempa i w kolejnej rywalizacji możemy pochwalić się kolejnymi medalami.

Cezary Górski zdobył złoto w kat. -85kg początkujących,Marcin Mielcarek (-85kg początkujący) brąz,Paweł Pietrzyk (-75kg) brąz oraz Dawid Okrutny (junior -75kg) również medal brązowy.

Gratulacje!

OCTAGON-TEAM HL c.d.

Przedstawiamy HL Klubu Octagon-Team o tematyce Muaythai i K-1 z lat 2010-2012

oraz przypominamy HL z lat 2006-2009

Medale juniorów

medale junior

Najmłodsi zawodnicy” Octagon Team junior” brali udział w turnieju dzieci w Sosnowcu. Wszyscy zawodnicy przywieźli z tej imprezy medale. Cieszą one podwójnie ponieważ dla każdego z nich były to pierwsze zawody.

ne waza

16 października zawodnicy Octagon Team wzięli udział w XII edycji turnieju Hadaka Waza MMA, na którym zdobyli 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej !

Mateusz Legierski -73kg (junior)

W sumie zespół zdobył 10 medali, w tym 4 złote oraz 6 srebrnych!

Składamy serdeczne gratulacje!

Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

mpbjj1

Dwa tytuły mistrzów Polski,jeden wicemistrza oraz brązowy medal, to dorobek naszych zawodników biorących udział 9-10 listopada 2013r. w Poznaniu na 9 Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu.

Sandra Pniak kontynuując dobra passę, zdobywa tytuł mistrzyni Polski w kategorii -66kg niebieskich pasów.Tytuł mistrza Polski również dla Przemka Tokarza,który stanął na najwyższym w kategorii -76kg . Tytuł wicemistrza Polski BJJ w kategorii purpur -64kg dla Karola Salamon. Wśród juniorów -64kg, Mateusz Bienioszek zdobywa brązowy medal.