Monthly Archives: kwiecień 2014

Polish Open 2014

IMG_8653

Udany start reprezentanci Octagon team, zanotowali na mającej miejsce w Gorzowie Wielkopolskim, pierwszej edycji turnieju BJJ Polish Open.

Paulina Giemza zdobyła 2 złote medale,pierwsze złoto w swojej wadze -56kg a drugi złoty medal w kategorii Open!
Krzysztof Dubiński zdobywa złoto w kat. -76kg zamykając kategorie z Dawidem Staniczek,który zdobywa medal srebrny w tej samej kategorii.

Serdeczne gratulacje!

Sandra „złota” na World Pro !

sandra abu

Super wiadomość z odbywających się w Abu Dhabi finałów World Pro,Sandra Pniak wygrywa swoja kategorię i zdobywa złoty medal! Jest to pierwsze złoto w historii, jakie reprezentantce Polski udaje się zdobyć na tej imprezie!

GRATULACJE!!!

Wygrana na K1 Battle of Warriors

k1

Kolejny dobry występ Octagon Teamu na lidze K1 Battle of Warriors, swoją kolejną 5 już z rzędu walkę przez TKO w 2 rundzie po wysokim kopnięciu, wygrał Sebastian Gorzko. Drugi z Naszym reprezentantów Łukasz Kantecki po bardzo wyrównanej walce uległ swojemu przeciwnikowi, warto dodac że rywal Łukasza miał na swoim koncie 50 walk tym bardziej WIELKIE GRATULACJE dla Naszych zawodników.