Monthly Archives: czerwiec 2014

Sesja sparingowa 06.2014r

fotorelacja ss

Fotorelacja z podsumowującej sezon sesji sparingowej ,która miała miejsce w piątek 27 czerwca. Galeria dostępna na naszym klubowym FB.

PUCHAR GÓRNEGO ŚLĄSKA – ALMMA 62

meta 1

22 czerwca w Katowicach miał miejsce Puchar Górnego Śląska w ramach ALMMA 62, na którym rozgrywano walki według formuły MMA i No Gi.
Był to bardzo udany występ Octagon Team na zakończeniu sezonu. Nasza drużyna zdobyła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej, w sumie zdobyliśmy 9 złotych medali, 3 srebrne i 2 brązowe.

W formule Full Contact -70kg senior złoto dla Tomasza Wawrzyczek. Złota również dla: Przemek Tokarz senior OF -77kg, Grzegorz Wojtusiak Junior 61kg i OFS 61kg, Dawid Kareta OFS 66kg i Młodzieżowiec 66kg, Mateusz Legierski Junior 77kg, Martin Jaros Młodzieżowiec 61kg, Mateusz Stolarz – Pierwszy Krok 66kg.

Srebrne medale: Katarzyna Szotkowska – OFS 57kg, Kamil Kabiesz – OFS 61kg oraz Młodzieżowiec 61kg.
Brązy: Martin Jaros – OFS 61kg i Michał Murawski – OFS 84kg.

W formule No Gi białe pasy: Szymon Legierski 61kg- Złoto, Dominika Mendrek 61kg- Srebro, Daniel Waluś 70kg- Srebro, Saymon Breitkopf 66kg- Brąz.

Wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje!

Mistrzostwa Polski Muaythai

EB_0333

W ubiegły weekend w Świebodzicach odbyły się Mistrzostwa Polski Muaythai w najmocniejszej federacji IFMA . Bardzo mocna ekipa Octagon Teamu bo aż 11 zawodników, przywiozła z tej imprezy 8 medali.

Sidiki Coulibaly (16 lat) – V-ce Mistrzostwo Polski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ippon Cup 3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dorobek 4 medali dla zawodników Octagon team na mających miejsce 7 czerwca w Czechach, w miejscowości Frydek-Mistek,3 edycji międzynarodowego turnieju z cyklu Ippon Cup.
Złoty medal dla Daniela Waluś (białe pasy) a medale brązowe zdobyli: Cezary Górski,Mateusz Bienioszek oraz Paweł Pietrzyk(białe pasy) .