Monthly Archives: Październik 2014

Euroliga Słowacja Nové Mesto nad Váhom


slowacja liga baner

Kolejny w pełni udany wyjazd kickbokserów z Octagon Team , w minioną sobotę dwójka najbardziej doświadczonych zawodników Żorskiego Klubu zaprezentowała się w Eurolidze Muaythai, która odbyła się w Nové Mesto nad Váhom na Słowacji. Patrycja Gorzko – 54 kg oraz Michał Domin – 67 kg wygrali swoje walki jednogłośnie na punkty, mocno rozbijając swoich przeciwników i nie pozostawiając sędziom żadnych wątpliwości co do werdyktu końcowego.

Świetne październikowe występy Octagonów są rozpoczeciem przygotowań do grudniowych Mistrzostw Polski w formule Muaythai pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.

Serdeczne Gratulacje dla Naszym Zawodników !!


20 medali na ALMMA 64

allma

4 października 2014r. okazał się wyjątkowo udanym dniem dla Octagon Team.
Tego dnia w świetnym stylu nasz były zawodnik, któremu wszyscy kibicujemy, Janek Błachowicz debiutował w organizacji UFC a nowe pokolenie naszych zawodników wręcz zdominowało 64 edycje ALMMA.

Nasi zawodnicy zdobyli 11 złotych medali, 5 srebrnych i 1 brązowy w walkach formuły MMA oraz 3 w formule grappling!
2 złote medale zdobyła Kasia Szotkowska: złoto junior i złoto senior (-57kg) oraz Przemek Tokarz zdobył złota w kategorii młodzieżowców i w kategorii seniorów (77kg). Kolejne złota dla Beaty Wardzińskiej (61kg), Michała Murawskiego (84kg), Michała Musioł (77kg) ,Dawida Kareta (66kg), Piotra Kołoczek młodzieżowiec (66kg),Kamila Kabiesz (61kg) oraz Adama Pauera (pierwszy krok).
Srebrne medale dla: Kamila Kabiesz (młodzieżowiec), Dawida Kareta, Piotra Kołoczek, Szymona Gibała i Adriana Mizia (pierwszy krok).
Medal brązowy dla Karola Kominek (junior 66kg)
W formule walk grappling srebra dla Dawida Rygiel i Tomasza Pasik, a medal brązowy dla Daniela Waluś.

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje!!

Liga K1 Battle of Warriors

k1

W ubiegłą sobotę zawodnicy Octagon Teamu znów bardzo liczną grupą zameldowali się w Krakowie na kolejnej edycji ligii K1 Battle of Warriors. Wiele wygranych walk i bardzo dobra postawa wszystkich zawodników, zaowocowała zdobyciem pucharu za drugie miejsce drużynowo.

Poszczególni zawodnicy którzy wygrali swoje walki :

Boroń Aleksander ,Radosław Niedziela, Patryk Zarychta ,Karol Wolny, Artur Salamon wyższość swoich przeciwników uznać musieli : Szklarz Mateusz, Saltarski Mateusz, Nowak Krystian, Maślikiewicz Grzegorz ,Prus Krzysztof .

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy za mega emocje i świetną postawę !!!

Życzymy dużo kolejnych sukcesów !!!