Monthly Archives: grudzień 2014

IV MISTRZOSTWA POLSKI MMA 2014

mp mma

Drużynowe V-ce Mistrzostwo Polski  w tym 4 tytuły Mistrzów Polski,2 tytuły Wicemistrzowskie oraz 2 brązowe medale,to dorobek zawodników Octagon Team z mających miejsce 14 grudnia 2014r IV Mistrzostw Polski MMA .

IMG_9843

13 grudnia najmłodsi zawodnicy Octagon team,wzięli udział w zawodach Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży,odbywających się w Mysłowicach.
Dorobek 4 medali stał się udziałem: Dawida Mandzyn, który zdobył zloty medal (ne-waza 46 kg) oraz medal srebrny (stójka fighting 46kg ),Kuby Banach,który zdobył złoto (Turniej Mkodych Mistrzów 32 kg) oraz Szymona Kempny,również zdobył złoty medal (Turniej Młodych Mistrzów 30kg).

Serdeczne gratulacje!

Mistrzostwa Polski Oriental Rules

rules

II Miejsce Drużynowo 1 złoto, 1 srebro i 2 brązowe medale przywieźli zawodnicy Octagon Teamu Żory z Mistrzostw Polski Oriental Rules pod
Polskim Związkiem Kickboxingu.
Nasi zawodnicy sprawili ogromną niespodziankę przywożąc 4 medale na 6 startujących Żorskich wojowników.
Tak świetny wynik umacnia Nas na Polskiej scenie kickboxingu a wygrane walki z tegorocznymi medalistami Mistrzostw Świata i Europy K1 i Muaythai dają nam duże perspektywy na przyszłość.

Czytaj dalej->

IX Puchar Polski ADCC

adcc

29 listopada 2014r. w Skale pod Krakowem miała miejsce kolejna edycja Pucharu Polski ADCC.
Nasi zawodnicy Daniel Waluś oraz Szymon Krupa zanotowali bardzo udany występ. Obaj wygrali swoje kategorię i zdobyli złote medale.