Monthly Archives: październik 2015

9 medali dla Octagonu!

12074785_912559045504448_7375855434603992950_n

17 października b.r. okazał się kolejnym owocnym w dorobek medalowy dniem dla zawodników Octagon team.
W Bielawie miał miejsce turniej No Gi (bez kimon) z którego nasi zawodnicy przywieźli komplet medali.

Klaudia Mitko okazała się najlepsza w swojej kategorii zdobywając złoty medal.
Srebrny medal wywalczył Szymon Pukowiec, a brązowy medal zdobył Mateusz Nosal. Minimalnie o podium otarł się Klaudiusz Budziński ostatecznie zajmując 4 miejsce.

Jednocześnie w Katowicach w Lidze Dzieci i Młodzieży, startowali nasi najmłodsi adepci pod opieką Grzegorza Mandzyn, którzy w sumie zdobyli 6 medali, w tym 3 złote, 2 srebrne i jeden medal brązowy.
Złote medale: Jakub Banach (-34kg),Dawid Mandzyn oraz Kamil Skupień
Srebrne medale: Paulina Śnieg (fighting) i Jakub Banach (-38kg)
Brązowy medal: Paulina Śnieg (ne waza)

Serdeczne gratulacje!

Fotorelacja z imprez dostępna tutaj->

Mistrzostwa Europy IMMAF

przemek

Nasz reprezentant Przemysław Tokarz został członkiem reprezentacji na najbliższe mistrzostwa Europy IMMAF w Anglii dzięki wywalczeniu mistrzowskiego pasa AFC. Przemek będzie reprezentował nasz kraj na najbliższych zawodach.

Startowa sobota

meta

3 października 2015 r notujemy jako kolejne medale zawodników Octagon’u.
Na międzynarodowych zawodach cyklu NoExcuse w czeskim Frýdek-Místek,nasza zawodniczka Klaudia Mitko zdobyła brązowy medal w kat. -60kg .

Jednocześnie w Świętochłowicach miał miejsce turniej cyklu ALMMA 90,na których medale zdobyli:
Złote: Łukasz Grzywacz (ofs 66kg) ,Mateusz Nosal (młodz, 66kg.),Michał Domin (pierwszy krok 66kg)
Srebrne:Dawid Kareta (full contact 66kg) ,Kacper Kaczmarek (kadet 61kg)
Brąz dla Karol Kominek (junior 66kg) oraz Szymon Godlewski (no gi 66kg)