Monthly Archives: grudzień 2015

Kolejne medale

meta1

Sobota 19.12.2015 r był kolejnym dniem kiedy Octagon team rywalizował jednocześnie na dwóch imprezach.

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski ALMMA kobiet i seniorów, w której Kasia Szotkowska (-61 kg) zdobywa srebrny medal a Michał Murawski (-84 kg) wśród seniorów zdobywa medal brązowy.

Jednocześnie w Czeskich Trojanowicach miał miejsce turniej Grapple Xmas, w którym również uczestniczyli zawodnicy Octagonu ,kończąc swój występ zdobyciem 4 medali.
W kategorii kobiet (-61,5 kg) Klaudia Mitko zdobyła złoty medal. Przemek Tokarz w elicie (-79,5 kg) zdobył medal srebrny a Klaudiusz Budzyński w elicie (-85,5 kg) medal brązowy. W kategorii białych pasów Krzysztof Wysmoliński (79,5kg) zdobywa złoto.

Serdeczne gratulacje!

X Puchar Polski ADCC

adcc

Udany występ zawodników Octagon team zanotowaliśmy 12 grudnia 2015r na 10 edycji Pucharu Polski ADCC.

W kategorii zaawansowanej -76kg Michał Mankiewicz wywalczył srebrny medal. W kategorii średnio zaawansowanych -70kg Sławomir Baran zdobywa złoto.
Wśród początkujących: Bartek Wiśniewski złoto ,Mateusz Pruski srebrny medal oraz brązowe medale dla Szymona Gibały a także Arka Balończyk.

Serdeczne gratulacje!!

Liga dzieci i młodzieży Katowice 12.12.2015

DSC_1169

Kolejna edycja Ligi Jiu Jitsu i kolejne medale naszych najmłodszych w ne waza.

Złote medale : Dawid Mandzyn ( kategoria do 50 kg i + 50 kg ) , Kamil Skupień ( kategoria -38 kg ) oraz Mateusz Jakubczyk ( kategoria -21 kg)
Srebro : Kamil Pasternak ( kategoria -38 kg)
Brąz : Jakub Banach ( -36 kg)

Gratulacje!

Link do fotorelacji->

Winter Open 2015

winter octagon

2 złote medale dla Pauliny Giemza (niebieskie) oraz Przemka Tokarza (purpury)! Nasi reprezentanci Octagon team mogą dopisać je do swoich osiągnięć, po rozegranym 5 grudnia 2015r turnieju GI/NO GI Jiu Jitsu Winter Open w Luboniu.