Monthly Archives: Styczeń 2016

Nowe kolorowe w Octagonie


pasy

29.01.2016r odbyła się kolejna sesja sparingowa Octagon team tym razem w Cieszynie, na której kolejni nasi zawodnicy zostali promowani na wyższe pasy 🙂 .. fotorelacja na klubowym facebooku

Z naszej strony gratulacje dla wyróżnionych i życzenia dalszych sukcesów!


8 medali Octagonu!

zawody 1

Ubiegły weekend okazał się szczęśliwy dla naszych zawodników, którzy z dwóch imprez w Dzierzoniowie i Tychach przywieźli łącznie 8 medali.

W sobotę 23 stycznia w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się V Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT na których Bartek Wiśniewski zdobył złoto w juniorach i seniorach a Arek Białończyk i Krzysiek Wysmoliński brązy.

24 stycznia w Tychach również startowali reprezentanci Octagonu w II Otwartym Pucharze Polski Południowej No Gi. Na tej imprezie złote medale zdobyli Szymon Gibała i Dawid Rygiel. Srebrny medal dla Saymon Breitkopf a medal brązowy Jakub Wywioł.

Serdeczne GRATULACJE!

Medale dzieci w Mysłowicach

DSC_0245

W dniu 16.01 odbyła się kolejna odsłona Ogólnopolskiej Ligii dzieci i młodzieży w Jiu Jitsu. Nasi najmłodsi podopieczni po raz kolejny wypadli na nich znakomicie , przywożąc z imprezy 7 medali.

złoto : Dawid Mandzyn , Mateusz Jakubczyk

srebro: Kamil Pasternak

brąz: Dawid Mandzyn , Kamil Skupień , Kacper PajączkowskiMateusz Jakubczyk.

Gratulacje !

Galeria zdjęć ->

Victory Fighting Championship

Victory Fighting Championship

Już po świętach i mamy Nowy Rok, lecz nie wszyscy przez ten okres odpoczywali.
Na gali Victory Fighting Championship w czeskiej Ostravie 27.12.2015r w drugiej walce wieczoru świetnie zaprezentował się zawodnik Octagonu Martin Jaros, który w niecałą minute znokautował swojego rywala Martina Hrabovsky.

Serdeczne gratulacje!