Monthly Archives: marzec 2016

Kolejne medale

kl

Przedświąteczny weekend był kolejnym z pracowitych okresów dla naszych zawodników.
W piątek 18 marca 2016 r. w Dęblinie na gali AFC, Przemek Tokarz utrzymał pas mistrza organizacji AFC, po remisowej walce w obronie tytułu.

Następnego dnia w Warszawie, miały miejsce mistrzostwa Polski ADCC, w których również walczyli nasi reprezentanci. Przemek niestety przegrał walkę przez wskazanie po dogrywce decyzją sędziów, jak się okazało ze zwycięzcą kategorii.
Pozostali nasi reprezentanci mieli już więcej powodów do radości zdobywając 4 medale.

Tytuł mistrzyni Polski wywalczyła Klaudia Mitko,która dodatkowo jeszcze poprawiła swój występ kolejnym, brązowym medalem w kategorii Open!
Tytuł wicemistrza Polski wywalczył Bartek Wiśniewski w kategorii juniorów.
Czwarty medal,brązowy dla Szymona Pukowiec!

Gratulujemy!!!

ALMMA 102

alma

ALMMA 102, która odbyła się w Dzierżoniowie 13.03.2016 już za nami. Octagon Team zdobywa 5 złotych oraz 2 srebrne medale na 8 startujących zawodników!!!

DSC_0504

13 marca 2016 r w Katowicach odbyły się zawody Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży. Kolejni nasi najmłodsi ‚Octagonowcy’ powiększyli swój dorobek medalowy

Złota – Kamil Skupień (waga -38 kg) , Kamil Skupień (waga -42 kg) , Mateusz Jakubczyk ( waga do -21 kg)

Srebro- Dawid Mandzyn (waga + 50 kg) , Jakub Banach ( waga – 38 kg)

Brąz –Urszula Mikrut ( Turniej Młodych Mistrzów ) , Dawid Zimnol (Turniej Młodych Mistrzów) , Samuel Zimnol ( waga – 46 kg) oraz Kacper Pajączkowski ( waga – 50 kg)

Gratulujemy!

Fotorelacja z zawodów->

Grand Prix Polski BJJ

a milion

Brązowy medal zdobyła Agnieszka Million (+66kg białe) na mających miejsce 12 marca w Mińsku Mazowieckim zawodach Grand Prix Polski BJJ.