Monthly Archives: Czerwiec 2016

Puchar Polski Południowej


puchar

Na Pucharze Polski Południowej, który odbył się 18.06.2016 w Krakowie, wywalczyliśmy dwa srebrne medale!!!

SREBRA:

Kacper Kaczmarek – 61kg junior (wiekowo kadet)
Damian Greń – 84kg senior

GRATULACJE!!!


Chico Mendes w Polsce!

check

Kolejny raz szef zespołu Check Mat na Europe gościł na stażu w Polsce, dzieląc się nowinkami technicznymi z zakresu technik BJJ – nie mogło więc zabraknąć i nas 🙂

Podsumowanie Ligii Dzieci i Młodzieży

DSC_1470

12 czerwca w Katowicach odbyło się podsumowanie startów w lidze dzieci i młodzieży. Nasi najmłodsi zawodnicy, po ośmiu startach w poszczególnych zawodach, zajęli w swoich kategoriach wagowych czołowe pozycje.

Dawid Mandzyn -złoto w rankingu kategorii do 50 kg oraz złoto w kategorii + 50 kg.
Kamil Skupień zwycięża w kategorii -38 kg natomiast w kategorii -42 kg zdobywa srebrny medal
Mateusz Jakubczyk wygrywa kategorię -21 kg
Jakub Banach uplasował się na drugim miejscu kategorii -38 kg
Kamil Pasternak zdobył brąz w kategorii – 38 kg.

W tym samym dniu odbyły się również Mistrzostwa Śląska, na których nasi młodzi wojownicy pokazali się z bardzo dobrej strony:
Kamil Skupień – złoto kategoria -42 kg
Dawid Mandzyn – srebro kategoria +50 kg
Jakub Banach – srebro kategoria -38 kg
Urszula Mikrut – brąz kategoria -26 kg

Wielki gratulacje dla naszych „małych Octagonowców” 🙂

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Jiu Jitsu

IMAG0187

W dniu 11-06-2016 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Ne-Waza Młodzieżowców.
Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników, Krzysztof Wysmoliński oraz Mateusz Widenka. Krzysiu zdobył brązowy medal w kategorii -85kg a Mateusz niestety minimalnie przegrał swoja walkę o brązowy medal.

Obu naszym młodym reprezentantom składamy GRATULACJE!

Liga dzieci i młodzieży Katowice 28.06

DSC_1468

W Katowicach nasi najmłodsi zawodnicy wystartowali w kolejnej już 8 w tym sezonie edycji Ligii dzieci i młodzieży.Sobota 28 czerwca okazała się szczęśliwa dla „młodych wojowników” z Octagon Team, którzy powiększyli swój dorobek o 7 medali:

Złoto: Dawid Mandzyn ( kategoria +50 kg)
Srebrne medale : Kamil Skupień ( kategoria -38 kg),Mateusz Jakubczyk (kategoria -24 kg) , Chluba Mateusz (Turniej młodych mistrzów)
Medale brązowe: Kamil Skupień ( kategoria -42 kg) , Pasternak Kamil (kategoria -38 kg) , Jakub Banach ((kategoria -38 kg)

Gratulacje!