Monthly Archives: czerwiec 2017

Octagon Team Junior – kolejne medale

medale

W dniu 27 maja w Rybniku odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Jiu Jitsu U-15. Nasi zawodnicy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania przywożąc z turnieju medale.

Na najwyższym miejscu na podium uplasowała się Paulina Śnieg (junior młodszy; waga do 57 kg), natomiast srebrny medal zdobywa Dawid Mandzyn (junior młodszy -60 kg).
Był to ostatni turniej kwalifikacyjny do nadchodzącego Pucharu Świata.

Na kolejnym dniu zmagań naszych podopiecznych rywalizacja odbywała się w ramach Ligii Dzieci i Młodzieży.
Srebrne medale zdobyli Dawid Zimnol (-27kg) oraz Paweł Zimnol (-22 kg) a brąz Aleksander Szweda (-22kg).
Wszyscy rywalizowali w Turnieju Młodych Mistrzów.

Wielkie Gratulacje !

Szarża MMA 3

paulina mma

Na 3 edycji Szarża MMA zawodnicy Octagon Team zaliczyli 5 wygranych walk przed czasem i tylko 1 przegraną!

66 kg: DAWID KARETA pokonał Andrey’a Zelinskiego przez duszenie (duszenie Von Flue) Runda 1

84 kg: Wojciech Żuchnik pokonał DAMIANA GRENIA przez nokaut (prawy sierp) Runda 3

66 kg: DANIEL MALINOWSKI pokonał Sebastiana Halamę przez TKO (cios na korpus) Runda 1

61 kg: DAWID MARTYNIK pokonał Vitalija Kozakova przez poddanie (balacha) Runda 1

57 kg: PAULINA GIEMZA pokonała Samantę Domin przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 1

66 kg: KACPER KACZMAREK pokonał Dominika Oślizło przez poddanie (duszenie gilotynowe) Runda 3