Monthly Archives: grudzień 2018

Wesołych świąt!

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia! 🎅 Wytrwałości w treningach, jak najmniej kontuzji oraz ciągłych sukcesów na macie jak i w życiu! 💪 Octagon Team życzy wszystkim naszym członkom, kibicom oraz fanom sztuk walki wszystkiego, co najlepsze 🎄😊

Mistrzostwa Polski MMA 2018 ALMMA

Dzisiaj (16.12) w Sochaczewie odbył się turniej Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA (ALMMA) na których walczyli zawodnicy Octagon Team.
Nasz dzisiejszy dorobek to cztery tytuły Mistrza Polski, dwa tytuły Wicemistrza Polski i dwa brązowe medale!

Ariel Gąsior (No Gi, kolorowe pasy)

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim startującym!👏 Życzymy kolejnych sukcesów 👊

4 medale dla Octagon Team

Wczoraj (8.12) w Obornikach Śląskich odbyła się 162 edycja ALMMA na której nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale!

W kategorii niebieskich pasów brąz zdobył Ariel Gąsior; w pasach białych do 70kg Paweł Mandrysz zdobył złoto; Mateusz Kowol wywalczył brąz w białych pasach do 70kg i do 77kg.