Mistrzostwa Dolnego Śląska ALMMA 142

W sobotę, 9 grudnia w Obornikach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska ALMMA 142. Na 5 naszych startujących wywalczyliśmy… 5 medali

ZŁOTO 
Kacper Kaczmarek 77 kg, junior

SREBRA 
Tobiasz Le 66 kg, pierwszy krok
Bartek Baran 67,5kg, no gi, białe pasy

BRĄZY 
Samuel Anthony 66 kg, junior
Daniel Malinowski 66 kg, senior

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim startującym!

Paulina Śnieg ze złotem Pucharu Polski Jiu Jitsu!

4 grudnia na zawodach Pucharu Polski Jiu Jitsu w Mysłowicach w kategorii U-15, czyli do 15 lat, nasza zawodniczka Paulina Śnieg wywalczyła złoty medal i tym samym zdobyła Puchar Polski. W drodze po złoto w kategorii do 57kg Paulina wszystkie swoje walki wygrała przed czasem.

Pozostałe medale w kategorii U-10 42kg No Gi zdobył Mateusz Piofczyk (złoto) oraz brąz w kategorii Gi.

Składamy serdeczne gratulacje oraz odsyłamy po więcej informacji oraz galerię zdjęć na naszym fanpagu na Facebook’u.

https://www.facebook.com/Octagon-team-junior-679803402225632/

Octagon Team drużynowym Wicemistrzem Polski ALMMA 2017!

Po podliczeniu medali oraz punktów uczestników Mistrzostw Polski ALMMA 2017, Octagon Team zdobył tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski ALMMA 2017!

19 listopada, zawodnicy Octagonu Team zaliczyli bardzo udany start. Nasi fighterzy na Mistrzostwach Polski ALMMA 2017 wywalczyli aż 7 medali, w tym 5 złotych i 2 brązowe!

Złota:
Paulina Giemza 66kg (ofs)
Dawid Martynik 61kg (full contact)
Patryk Martynik 61kg (ofs)
Mateusz Widenka 70kg (początkujący)
Ariel Gąsior 70kg (turniej no gi)
Brązy:
Daniel Malinowski 66kg (ofs)
Samuel Anthony 61kg (junior)

Składamy serdeczne gratulacje całej drużynie która wspólnie zapracowała na ten wynik! 
Dziękujemy!! 

Gala Cage of Heroes One

4 wygrane i 2 remisy na gali Cage of Heroes One w Białymstoku!

Wygrane:
Paweł Kołoczek – Tko uderzenia na ziemi 3 runda – zawodowo
Michał Pezda – Tko uderzenia na ziemi 2 runda – semi-pro
Dawid Martynik – Tko uderzenia na ziemi 2 runda – semi-pro
Mateusz Legierski – jednogłośna decyzja – semi-pro

Remisy:
Patryk Martynik i Kacper Kaczmarek – semi-pro

Składamy serdeczne gratulacje!!!

Cztery medale na Mistrzostwach Europy CBJJF

W dniu 14.10 w Luboniu koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Europy BJJ organizacji CBJJ. Udział wzięły nasze trzy zawodniczki, które przywiozły ze sobą w sumie 4 medale.

Dwa srebra zdobyła Blanka Stępień, tym samym zdobywając tytuł Wicemistrzyni Europy w formule Gi i w formule No Gi (w kimonach i bez kimon)
Brązowe medale w formule Gi (w kimonach) trafiają do Pauliny Śnieg i Katarzyny Socha.

Składamy serdeczne gratulacje! 👊

Mistrzostwa Śląska ALMMA 136



Kolejny bardzo udany start zawodników Octagonu! To pierwszy w sezonie 2017/2018 start naszej ekipy.
Tym razem wywalczyliśmy aż 10 medali, w tym 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.

ZŁOTO 
Paulina Giemza
Arni Csapek
Sebastian Kiermaszek
Patryk Martynik
Mateusz Widenka

SREBRA 
Dawid Martynik
Michał Pezda
Tomasz Chruściel (BJJ)

BRĄZY 
Samuel Antony
Jakub Wywioł

Składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszego rozwoju!

Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku, tam więcej zdjęć z imprezy.
https://www.facebook.com/octagonteam

Zapisy na nowy sezon 2017/2018 do Octagonu!


Wakacje dobiegają końca, więc od września ruszamy z nowym sezonem i nowymi zapisami do oddziałów Octagonu w Rybniku, Wodzisławiu, Jastrzębiu oraz Cieszynie.

Treningi będą odbywały się w poniższych sekcjach:

Dorośli i młodzież:
WODZISŁAW ŚL., MMA – Start: wtorek 5 września godzina 18:00 ul. Przemysława 3, os. Piastów (nr kontaktowy: 888 252 411)
WODZISŁAW ŚL., BJJ – Start: wtorek 5 września godzina 21:00 ul. Przemysława 3, os. Piastów (nr kontaktowy: 724 987 989)
RYBNIK, BJJ/MMA – Start: 6 września godzina 20:00, SP 34 ul. Reymonta (nr kontaktowy: 888 252 411)
JASTRZĘBIE, BJJ: Start: środa 6 września, godzina 21:00, ul.Harcerska 14b (nr kontaktowy: 724 987 989)
CIESZYN, MMA – Górny Rynek 6 (nr kontaktowy: 505 605 409)

Treningi dla dzieci:
NOWOŚĆ! Mieszane sztuki walki dla dzieci – Start: poniedziałek 4 września, godzina 17:00, Wodzisław Śl. ul. Przemysława 3, os. Piastów (nr kontaktowy: 794 712 857)
BJJ dla dzieci – Start, piątek, 1 września, godzina 16:00, ul. Przemysława 3, os. Piastów (nr kontaktowy: 515 258 322)

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą nabyć realnych umiejętności samoobrony, walki sportowej i wzmocnienia swojego charakteru ;)!!!

12 MEDALI NA ALMMA 134

wt

Zawodnicy Octagonu Team walczyli 8 lipca 2017r. na 134 edycji ALMMA w Jurkowie. Nasi fighterzy zaliczyli bardzo udany start, łącznie całą ekipą zdobywając na niej aż 12 medali!

ZŁOTA MMA :
Giemza Paulina – 57 kg kobiety
Martynik Patryk – 66 kg senior
Tokarz Przemek – 77 kg senior
Widenka Mateusz – 70 kg pierwszy krok

SREBRA MMA :
Martynik Dawid – 66 kg senior
Mitko Mateusz – 77 kg senior
Kiermaszek Sebastian – 70 kg junior
Le Tobiasz – 66 kg pierwszy krok
Pawera Adam – 70 kg pierwszy krok

BRĄZY MMA :
Cieślar Jakub – 84 kg senior
Wysmoliński Krzysztof – 84 kg pierwszy krok

Turniej No Gi:
Bartek Wuwer – 3 miejsce kategoria Open białe pasy

Składamy serdeczne gratulacje!

Octagon Team Junior – kolejne medale

medale

W dniu 27 maja w Rybniku odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Jiu Jitsu U-15. Nasi zawodnicy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania przywożąc z turnieju medale.

Na najwyższym miejscu na podium uplasowała się Paulina Śnieg (junior młodszy; waga do 57 kg), natomiast srebrny medal zdobywa Dawid Mandzyn (junior młodszy -60 kg).
Był to ostatni turniej kwalifikacyjny do nadchodzącego Pucharu Świata.

Na kolejnym dniu zmagań naszych podopiecznych rywalizacja odbywała się w ramach Ligii Dzieci i Młodzieży.
Srebrne medale zdobyli Dawid Zimnol (-27kg) oraz Paweł Zimnol (-22 kg) a brąz Aleksander Szweda (-22kg).
Wszyscy rywalizowali w Turnieju Młodych Mistrzów.

Wielkie Gratulacje !

Szarża MMA 3

paulina mma

Na 3 edycji Szarża MMA zawodnicy Octagon Team zaliczyli 5 wygranych walk przed czasem i tylko 1 przegraną!

66 kg: DAWID KARETA pokonał Andrey’a Zelinskiego przez duszenie (duszenie Von Flue) Runda 1

84 kg: Wojciech Żuchnik pokonał DAMIANA GRENIA przez nokaut (prawy sierp) Runda 3

66 kg: DANIEL MALINOWSKI pokonał Sebastiana Halamę przez TKO (cios na korpus) Runda 1

61 kg: DAWID MARTYNIK pokonał Vitalija Kozakova przez poddanie (balacha) Runda 1

57 kg: PAULINA GIEMZA pokonała Samantę Domin przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 1

66 kg: KACPER KACZMAREK pokonał Dominika Oślizło przez poddanie (duszenie gilotynowe) Runda 3

GRATULUJEMY!!!