Monthly Archives: listopad 2011

mp2012

13 medalami,z rozegranych w dniach 26-27 listopada 2011r. w Piasecznie, VII Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu,moga pochwalic się zawodnicy Octagonu!

[…][…] Czytaj dalej

PP MT 2011

Puchar Polski Muay Thai PZMT- IFMA w kat. – 91 kg zdobył Mariusz Makula ( swoje pojedynki zakończył przed czasem).

Brązowy medal zdobył Sławomir Baran w kat. 63,5 kg. Puchar odbył się w dniach 19-20 listopada w Bydgoszczy.

GRATULUJEMY !

PZJJ

20 listopada w Jaworznie odbyły sie Mistrzostwa Polski Polskiego Zwiazku Jiu Jitsu według przepisów BJJ (CBJJ).
W imprezie wzieli udział również zawodnicy naszego klubu zdobywajac 10 medali,4 złote 1 srebrny oraz 5 brązów.

Sandra Pniak zdobyła złoto w open oraz brąz w kat -66kg ,Paweł Zasada zdobył złoto w purpurach 85 kg oraz brazowy medal w kategorii Open,Karol Salamon zdobył złoto w kategorii -61kg(purpury),Mikołaj Goraus złoto w kat 67kg ,Michał Murawski srebro niebieskie pasy kat 85kg ,Dariusz Świerczewski brąz w kat +97 -purpury ,Tymoteusz Frydrych brąz -70kg-niebieskie pasy,Paweł Kolorz brąz w kat.67 kg