Monthly Archives: grudzień 2013

MISTRZOSTWA POLSKI MMA !

mpmma

15 grudnia 2013r. w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA seniorów i seniorek organizacji ALMMA.

BEATA WARDZIŃSKA została Mistrzynią Polski w kategorii -55kg !
Tytuły wicemistrzów Polski zdobyli: TYMOTEUSZ FRYDRYCH i PAWEŁ KOŁOCZEK !
Medale brązowe mistrzostw Polski dla MARTINA JAROS oraz MICHAŁA MURAWSKIEGO !

SKŁADAMY SERDECZNE GRATULACJE !

Dzień wcześniej czyli 14 grudnia, rozgrywano również turnieje w formule ‚pierwszy krok’ ,BJJ No Gi oraz junior.

Czytaj dalej->

VII Puchar Polski ADCC

bartek (2)

7 grudnia nasi zawodnicy reprezentowali  team na VII Pucharze Polski ADCC w Skale. Z tej imprezy dwaj zawodnicy przyjechali z medalowym dorobkiem.Bartek Żeliszczak zajął drugie miejsce w kategorii +98.9 kg (średnio zaawansowani) , natomiast Cezary Górski zdobył brąz w kategorii 83 kg (początkujący).

Gratulacje!

Kolejne medale najmłodszych

sosnowiec (1)

W Sosnowcu 8.12.2013 został rozegrany ostatni już w tym roku turniej towarzyski dla dzieci. Nie zabrakło tam również zawodników z Octagon team junior którzy już w kolejnym turnieju pokazali swój charakter i serce do walki 🙂 , tym samym uzyskując następujące wyniki:

Złoty medal

Piotr Paskuda ( Dla Piotrka były to pierwsze zawody)

mpjunior

1 grudnia 2013r. we Wrocławiu podczas 49 edycji ALMMA, odbyły się Mistrzostwa Polski MMA w kategorii juniorów.
Świetny wynik osiągnęli dwaj nasi zawodnicy: Przemysław Tokarz i Mateusz Legierski,którzy zamknęli kategorię -73kg. tym samym zdobywając tytuł mistrza i wicemistrza Polski!

Na tej imprezie miała miejsce również rywalizacja grapplerska,w której Paweł Bednarczyk (-62kg ) zdobył srebrny medal a Mateusz Kowolik (-67kg ) medal brązowy.