Monthly Archives: marzec 2014

ALMMA 57

octagon zawody

29 marca zawodnicy Octagon Team , wzięli udział w kolejnej edycji ALLMA. Tym razem z Obornik Śląskich udało im się przywiezć 12 medali , i tak:

sportowcy roku

Patryk Dudkiewicz Najlepszym sportowcem roku Miasta Żory według plebiscytu portalu internetowego www.zory.naszemiasto.pl. W tym samym konkursie 5 miejsce zajął, junior Michał Domin.

Wielkie gratulacje dla obu zawodników.

XVII Liga BJJ

liga zdjecia

22 marca 2014r  w Skale pod Krakowem zawodnicy reprezentujący Octagon Team, wzięli udział w kolejnej edycji turnieju Ligi Brazyliskiego Jiu Jitsu.
W sumie 11 zdobytych medali powiększa dorobek naszych zawodników.

W kategorii purpur -82,3kg złoty medal dla Roberta Henek. Brązowe medale w kategorii niebieskich pasów dla Kamila Dudek -82.3kg oraz Wacka Siorak -88.3kg.
Wśród białych pasów złoto dla Krzysztofa Dubińskiego, srebrne medale zdobyli: Mateusz Wegrzyk i Marcin Mielcarek, a medale brązowe Paulina Giemza, Marek Sauć.
W kategorii juniorów srebrny medal zdobył Saymon Breithof, a medale brązowe zdobyli Karol Kominek i Paweł Bednarczyk.

Gratulacje!

Kilka zdjęć do obejrzenia na klubowym facebooku.

Staż z Chico Mendesem

IMG_8213

W dniu 8.03.2014r  Octagon Team miał przyjemność gościć Chico Mendesa, szefa zespołu Check Mat na Europę, rezydującego na co dzień w Anglii, czarnego pasa pod Leo Vieirą (4 belki).

Podczas seminarium Chico przybliżył nam swoje spojrzenie na techniki walki półgardą z góry i z dołu, biorąc pod uwagę walkę w gi, no gi a także samoobronę i MMA. Zwrócił nam również uwagę na indywidualizację rozwoju naszego stylu jiu jitsu pod warunki fizyczne.
Wszystko odbyło się w miłym klimacie, mamy nadzieję że to nie ostatnia jego wizyta w naszym klubie.

Na klubowym FB do obejrzenia mała fotorelacja ze stażu.

Medale juniorów

judo bielsko

W sobotę 1 marca w Bielsku Białej miał miejsce I Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci „Pokonujemy granice”. Nie mogło oczywiście na nim zabraknąć najmłodszych zawodników Octagon Team , którzy po raz kolejny wracają z zawodów z medalami.

I tak medale złote zdobyli: Gardian Marcin, Andreczko Oskar

srebrne: Paulina Śnieg, Nadia Pawlas

brązowe: Dawid Mandzyn