ZŁOTO NO GI:
Dawid Brachaczek – 66 kg białe pasy

Octopus Cup

13015259_1014332498660435_7052677738756308513_n (1)

Druga edycja zawodów Brazylijskiego Jiu Jitsu w Gi, Octopus Cup odbyła się 16 kwietnia w Łodzi,nie zabrakło tam i naszych reprezentantów. Czworo naszych zawodników wywalczyło 4 medale

Dwa złote medale dla:
Klaudii Mitko (niebieskie pasy) oraz Krzysia Wysmolińskiego (niebieskie).
Srebrny medal wywalczył Krzysztof Dubinski (niebieskie master) z kolei medal brązowy zdobył Mateusz Widenka.

Serdeczne gratulacje!

Superpuchar Polski NO-GI

szymon p

19 kwietnia w Zawierciu odbyły się zawody Superpucharu NO GI w Brazylijskim Jiu Jitsu. Udany występ zaliczył Szymon Pukowiec,zdobywając wśród początkujących brązowy medal.

Gratulujemy!

Liga dzieci i młodzieży

dzieci

Kużnia Raciborska 02.04.2016 ,kolejna odsłona zawodów naszych najmłodszych. W imprezie wzięło udział ponad 200 startujących a poniżej wyniki ‚Octagonowców’ :

Złote medale : Kamil Skupień ( waga -42 kg) , Mateusz Jakubczyk (waga – 21 kg)

Srebra : Dawid Mandzyn ( waga + 50 kg) , Kacper Pajączkowski ( waga -50 kg) , Jakub Banach ( waga -38 kg),Kamil Pasternak (-38kg) ,Dawid Zimnol (Turniej Młodych Mistrzów) .

Brąz : Mateusz Jakubczyk (waga – 24 kg).