Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Octagon Team życzy każdemu wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku! Doskonałej formy, dużo zdrowia oraz wielu sukcesów, zarówno w sporcie, jak i poza nim.

Wesołych świąt! 😊🎅🎄

Mistrzostwa Dolnego Śląska ALMMA 142

W sobotę, 9 grudnia w Obornikach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska ALMMA 142. Na 5 naszych startujących wywalczyliśmy… 5 medali

Daniel Malinowski 66 kg, senior

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim startującym!

Paulina Śnieg ze złotem Pucharu Polski Jiu Jitsu!

4 grudnia na zawodach Pucharu Polski Jiu Jitsu w Mysłowicach w kategorii U-15, czyli do 15 lat, nasza zawodniczka Paulina Śnieg wywalczyła złoty medal i tym samym zdobyła Puchar Polski. W drodze po złoto w kategorii do 57kg Paulina wszystkie swoje walki wygrała przed czasem.

Pozostałe medale w kategorii U-10 42kg No Gi zdobył Mateusz Piofczyk (złoto) oraz brąz w kategorii Gi.

Składamy serdeczne gratulacje oraz odsyłamy po więcej informacji oraz galerię zdjęć na naszym fanpagu na Facebook’u.